Toyota RAV4

LeadPhoto Toyota RAV4
Content

Wybór kierowców
Dziennikarze portalu Wybór Kierowców dokonali szeregu testów Toyoty RAV4 Hybrid, w tym również porównania z Mitsubishi Outlanderem PHEV. W opinii recenzentów SUV Toyoty ma dobre przyspieszenie mimo wysokiej masy, komfortowe zawieszenie, przestronne wnętrze, wygodne fotele i niewysokie spalanie w mieście. Zwrócono również uwagę na występowanie pakietu systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense już w podstawowym wyposażeniu. W wersji Prestige + Winter jego przewagą nad hybrydowym Mitsubishi w odmianie Instyle Navi Plus są m.in. dużo pojemniejszy bagażnik, większy zasięg w trybie jazdy hybrydowej dzięki obszerniejszemu zbiornikowi paliwa, a także nowocześniejszy system nawigacji, kamera cofania występująca jednocześnie z czujnikami parkowania i lepsza cena SUV-a Toyoty. Za wady auta uznano dosyć wysokie spalanie na autostradach i nienajlepsze prowadzenie się w zakrętach.

Zobacz więcej: https://www.wyborkierowcow.pl/wiadomosci/mitsubishi-outlander-phev-kontra-toyota-rav4-hybrid-test/2/
https://www.youtube.com/watch?v=M8YKBcxWANY&feature=youtu.be

Magazynauto.pl
Na portalu Magazynauto.pl opublikowano test Toyoty RAV4 Hybrid E-CVT 4x4 Prestige. Zdaniem recenzentów SUV Toyoty ma ergonomiczne, przestronne wnętrze, wygodne fotele, bagażnik o niezłej pojemności, komfortowe zawieszenie i bardzo dobre przyśpieszenie. Zwrócono również uwagę na bogate wyposażenie testowanej wersji, a także zastosowanie w samochodzie systemów aktywnego bezpieczeństwa. Wadami auta w opinii dziennikarzy są m.in. powolna praca układu automatycznego zamykania bagażnika, głośna praca silnika przy maksymalnym obciążeniu, tendencja do podsterowności, spore spalanie na drogach szybkiego ruchu i nie najniższa cena recenzowanej wersji.

Zobacz więcej: http://magazynauto.interia.pl/testy/news-toyota-rav4-hybrid-e-cvt-4x4-prestige-test,nId,2254630

Autokult
Dziennikarze Autokultu przetestowali Toyotę RAV4 w odmianie hybrydowej. W ich opinii samochód cechuje się dobrą dynamiką, niskim zużyciem paliwa, ma ciekawą stylistkę wnętrza, dużo miejsca na tylnej kanapie, obszerny bagażnik, dobre wyciszenie, oferuje komfortową jazdę i wyposażono go w precyzyjny układ kierowniczy. Wadami samochodu są według dziennikarzy miejscami słabej jakości materiały we wnętrzu i głośna praca silnika przy mocniejszym wciskaniu pedału przyśpieszenia.

Zobacz więcej: https://autokult.pl/27090,toyota-rav4-hybrid-2016-test-opinia-spalanie-cena,all

SuperAuto
Redakcja SuperAuto przetestowała hybrydową Toyotę RAV4 w wersji 4x4 Prestige. W opinii dziennikarzy samochód ma pakowny bagażnik, wiele schowków, dobre wyciszenie wnętrza, wygodne fotele. Za jego zalety uznano również możliwość regulacji tylnej kanapy, pewność prowadzenia zapewnianą przez napęd na cztery koła, dobrą dynamikę prowadzenia i system automatycznego otwierania i zamykania pokrywy bagażnika. W wyposażeniu recenzentom zabrakło rolet przeciwsłonecznych na tylnych oknach, zwrócono również uwagę na problem nagrzewania się skórzanej tapicerki w lecie.

Zobacz więcej: http://superauto24.se.pl/testy/toyota-rav4-hybrid-suv-pakowny-i-rodzinny-test-opinia_1006054.html

Przedstawiamy opinie o Toyocie RAV4. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Opinion
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!