Citroën ulepszył swoje innowacyjne okulary

LeadPhoto Citroën ulepszył swoje innowacyjne okulary
Wprowadzenie na rynek w lipcu 2018 roku okularów Seetroën było nie lada wydarzeniem. W zaledwie kilka miesięcy produkt wyświetlono w sieci 20 milionów razy i sprzedano 15 000 sztuk. Po tym sukcesie Citroën przedstawił Seetroën S19 - kolejny model okularów, które pomagają w chorobie lokomocyjnej.
Content

Okulary Seetroën S19 zostały opracowane we współpracy ze start-upem Boarding Ring i studiem projektowym 5.5., podobnie jak pierwszy model. Nowe, bardziej inteligentne okulary mają przezroczyste oprawki, których zmieniający się odcień jest dostosowany do koloru płynu odtwarzają linię horyzontu, co zapobiega chorobie lokomocyjnej.

Trudne zmagania z chorobą lokomocyjną
Coraz więcej czasu spędzanego na czytaniu na ekranach smartfonów i tabletów powoduje, że na chorobę lokomocyjną zapadają dzieci i dorośli, którzy podróżują samochodami, łodziami, autobusami czy innymi środkami transportu. Citroen zapewnia, że innowacyjne okulary”, zapewniają o wiele lepsze samopoczucie podczas podróży. Produkt został zaprezentowany podczas targów VivaTech. Międzynarodowe wydarzenie związane z innowacjami odbyło się w centrum wystawienniczym Paris Expo w Porte de Versailles w Paryżu w dniach 16-18 maja.

Limitowana seria
Seetroën S19 to seria limitowana. Dla uczczenia roku założenia marki zostały wyprodukowane w liczbie 1 919 sztuk. Przedsprzedaż rozpoczęła się 15 maja, a dostawy będą realizowane od początku lipca. Oba modele okularów Seetroën można nabyć za 99 euro w internetowy butiku lifestylowym marki we Francji, Portugalii, krajach Beneluksu, Hiszpanii, Włoszech, Austrii, Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Polsce. A osoby spoza wymienionych krajów mogą składać zamówienia na stronie Citroën Racing – dostawy będą realizowane na całym świecie.

Obu modeli okularów mogą używać dorośli i dzieci po 10. roku życia, gdy ucho wewnętrzne przestaje rosnąć. Okulary nie mają szkieł, dlatego mogą się nimi wymieniać wszyscy podróżujący. Wystarczy założyć je na 10-12 minut po pojawieniu się pierwszych objawów.

Movie
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!