Kimi Räikkönen i jego żona w mini serialu

LeadPhoto Kimi Räikkönen i jego żona w mini serialu
Z okazji wprowadzenia na rynek pod koniec tego roku Giulii i Stelvio na rok modelowy 2020, Kimi Räikkönen i jego żona Minttu Virtanen będą gwiazdami mini serialu składającego się z 5 reklam.
Content

To projekt, który ma uwydatnić nowe cechy obu modeli, dzięki umiejętnościom aktorskim dwóch bohaterów. Kimi Räikkönen i Antonio Giovinazzi już jakiś czas temu dali próbkę swoich umiejętności w ujęciach w Balocco Proving Ground, podczas prezentacji specjalnych edycji Giulii i Stelvio Alfa Romeo Racing. Próba filmowa spotkała się z pozytywnym odbiorem międzynarodowej opinii publicznej i kontynuowana jest teraz, kiedy to u boku Kimiego w drugoplanowej roli występuje jego żona.

Specjalny kolor nadwozia na Grand Prix Włoch
Wydarzenie było także okazją do zaprezentowania po raz pierwszy bolidu C38 teamu „Alfa Romeo Racing", który będzie walczył w niedzielę na torze Monza. Samochód wyróżnia się wyjątkowym kolorem nadwozia zaprojektowanym specjalnie przez Alfa Romeo Style Center z okazji Grand Prix Włoch. Na pierwszy plan wysuwa się umieszczona na spojlerach włoska flaga, która podkreśla poczucie przynależności narodowej marki Alfa Romeo.

Dla tych wydarzeń nie mogło być lepszej scenerii niż Muzeum „Macchina del Tempo" w Arese, podczas intensywnego tygodnia poprzedzającego Grand Prix na torze Monza, na którym zobaczymy Alfę Romeo oraz szereg atrakcji zorganizowanych w Mediolanie i na torze Monza.

Wydarzenie przyciągnęło przedstawicieli ponad 120 mediów z całego świata oraz gości specjalnych związanych z Formułą 1, w tym obecni byli: kierownik zespołu „Alfa Romeo Racing" Frédéric Vasseur i kierowcy Michele Cerruti i Cesare Fiorio.
Wieczór zainaugurowali Kimi Räikkönen i Antonio Giovinazzi, którzy przekazali nowe, błyszczące samochody ośmiu szczęśliwym Klientom Alfy Romeo.

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!