Porsche zaczyna współpracę z firmą Hugo Boss

LeadPhoto Porsche zaczyna współpracę z firmą Hugo Boss
Porsche podpisało wieloletnią umowę o współpracy z firmą Hugo Boss. Jako oficjalny partner ds. odzieży Hugo Boss będzie ubierać członków zespołu Porsche Motorsport na całym świecie – zarówno na torze wyścigowym, jak i podczas prac serwisowych. Umowa obejmuje także zaopatrzenie dla przyszłego zespołu Porsche Formula E. W grudniu 2019 r. producent samochodów sportowych zadebiutuje bowiem w serii wyścigów samochodów elektrycznych z własną ekipą.
Content

Dostawca odzieży
Formuła E to bardzo atrakcyjna seria wyścigów – powiedział Oliver Blume, prezes zarządu Porsche AG. Oferuje nam doskonałe warunki do dalszego rozwoju naszych pojazdów pod względem efektywności i przyjazności dla środowiska. Z niecierpliwością czekamy na nasz debiut w tej serii w sezonie 2019/2020. Renomowana firma odzieżowa Hugo Boss jest idealnym partnerem jako dostawca odzieży dla naszego zespołu.

Kolekcja modowa
Zarówno Hugo Boss, jak i Porsche są symbolami innowacyjności i perfekcji – powiedział Mark Langer, dyrektor generalny Hugo Boss AG. W ciągu ostatnich lat i dekad z powodzeniem działaliśmy już w obszarze motorsportu. Tym bardziej się cieszę, że za sprawą przyszłościowej serii Formuły E nasza współpraca osiągnie teraz nowy poziom.

Partnerstwo obu firm obejmuje nie tylko sport motorowy. Przykładem jest kolekcja „Porsche x BOSS", którą marka odzieżowa wprowadzi w swoich sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym od marca przyszłego roku.

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!