Renault prezentuje nowe Zoe

LeadPhoto Renault prezentuje nowe Zoe
Nowa odsłona lidera sprzedaży samochodów elektrycznych w Europie. Reanault prezentuje nowe ZOE z mocniejszym silnikiem i większym zasięgiem. I podkreśla, że auto korzysta z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które wpływają na komfort użytkownika i dostarczają niezwykłych doznań z jazdy.
Content

Większy akumulator i więcej mocy
Siedem lat od debiutu tego najlepiej sprzedającego się miejskiego samochodu elektrycznego na rynku europejskim Renault ZOE prezentuje się w nowej odsłonie. Zmiany są widoczne na pierwszy rzut oka. Przód auta jest mocniej zarysowany, a wnętrze zyskało nową deskę rozdzielczą. Pod względem technicznym Nowe ZOE jest bardziej ekonomiczne dzięki akumulatorowi o pojemności 52 kWh, który zapewnia zasięg do 390 kilometrów zgodnie z procedurą WLTP. Oferuje również więcej opcji ładowania dzięki możliwości korzystania z szybkich terminali prądu stałego (DC). Auto napędza mocniejsza jednostka napędowa, która rozwija moc 100 kW (odpowiednik 135 KM)

Nowe Renault ZOE zapewnia dostęp online do usług Renault Easy Connect. Producent podkreśla, że systemy wspomagania prowadzenia, 10-calowy wyświetlacz wskaźników i zegarów, system multimedialny Renault Easy Link oraz nowy tryb do jazdy po mieście zostały zaprojektowane w taki sposób, by codzienna jazda była bardziej przyjemna i dostarczała więcej radości.

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!