Takiego salonu Volvo jeszcze nie widziałeś

LeadPhoto Takiego salonu Volvo jeszcze nie widziałeś
12 kwietnia o godzinie 20:00 na mapie motoryzacyjnej Warszawy pojawiło się nowe miejsce – Volvo Car Warszawa przy ulicy Marszałkowskiej 89.
Content

Warszawska premiera
O godzinie 20:00 licznie zebranych gości przywitał prezes Volvo Car Poland Arkadiusz Nowiński opowiadając o nowym miejscu i filozofii jaka stoi za stworzeniem w samym centrum miasta takiej przestrzeni, a także o nowym modelu szwedzkiego producenta Volvo V60, które miało podczas tego wieczoru swoją warszawską premierę.

Więcej, niż salon
Oprócz premiery nowego samochodu Volvo V60 otwieramy pierwsze na świecie takie miejsce. Jest to światowa premiera nowego standardu sprzedaży samochodów. Z jednej strony będzie można oglądać tu auta, ale zapraszamy głównie do naszej kawiarni, na koncerty i inne wydarzenia kulturalne, które będą odbywały się właśnie tutaj – powiedział Arkadiusz Nowiński Prezes Volvo Car Poland

Nowe Volvo V60
Po wystąpieniu na scenie pojawił się Eric Stiegmar, szwedzki projektant odpowiedzialny za wygląd Volvo Car Warszawa, opowiadając o szczegółach tego miejsca.

Następnie wszystkim gościom przedstawiony został nowy model Volvo V60, o którego cechach opowiadał Mariusz Nycz – Dyrektor Marketingu Volvo Car Poland.

W poprzednim modelu V60 linia dachu mocno opadała, tył był ścięty. Był to taki akcent sportowy w kombi, ale tym razem Volvo postanowiło powrócić do korzeni. Od wielu dekad kombi produkowane przez Volvo były kanciaste, pojemne, a przy tym ładne. Żartując powiem, że nasze kombi na drogach rozpoznawano nawet po cieniu samochodu, tak był charakterystyczny. Do tamtego czasu nawiązujemy modelem V60 – powiedział Mariusz Nycz

Pierwszy taki salon na świecie
Volvo Car Warszawa to pierwszy na świecie obiekt tego typu zaprezentowany przez szwedzkiego producenta. Klienci będą mogli kupić w nim samochód, a nawet bez jazdy próbnej przejechać się najnowszymi modelami Volvo za sprawą specjalnego systemu wirtualnej rzeczywistości. Poza tym każdy będzie mógł spróbować pysznej kawy i szwedzkich przysmaków.

W Volvo Car Warszawa będą organizowane również wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spotkania autorskie, panele dyskusyjne.

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!