Testy w pełni elektrycznych samochodów w Traficar

LeadPhoto Testy w pełni elektrycznych samochodów w Traficar
Od 10 września br. w ramach Roadshow ZOE, Renault wprowadza elektryczne pojazdu ZOE do usługi Traficara w Warszawie. Dodatkowo możliwość korzystania z buspasów oraz bezpłatnego zaparkowania auta w centrum Warszawy powinny zachęcić wiele osób do przetestowania samochodu. Od sierpnia 2018 r. do lutego 2019 r. flota 9 samochodów jest czasowo udostępniana w systemie wynajmu Traficar w kolejnych miastach w Polsce. Roadshow ZOE rozpoczął się w Krakowie, następnie do lutego 2019 r. będzie kontynuowany w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu i na Śląsku.
Content

Roadshow ZOE wystartował w sierpniu 2018 r. w Krakowie. W ciągu 19 dni trwania akcji w Krakowie elektryczne auto zostało wynajęte 1511 razy. Dla większości użytkowników była to pierwsza okazja do przetestowania samochodu elektrycznego. 

Zaparkuj gdzie chcesz
W ramach Roadshow ZOE, ZOE trafia do usługi Traficar na dotychczasowych zasadach wynajmu. W każdym z miast usługa działa w otwartym modelu parkowania (free-floating), co oznacza, że samochód można wypożyczyć i pozostawić w dowolnym miejscu w ramach strefy, która jest widoczna na mapie w aplikacji. Opłaty za parkowanie w miejskiej strefie są już wliczone w cenę usługi. Dodatkową przestrzeń parkingową stanowią stacje paliwowe partnera Traficara – PKN Orlen. Aby wypożyczyć auto, wystarczy pobrać specjalną aplikację i zarejestrować się w systemie Traficar. Ceny za korzystanie z usługi są takie same jak we wszystkich pozostałych miastach, gdzie jest ona dostępna. Każdy przejechany kilometr kosztuje 0,80 zł, minuta jazdy – 0,50 zł, a minuta postoju – 0,10 zł. 

Cicha, spokojna jazda
Jazda Renault ZOE, wyposażonego w elektryczny, dynamiczny silnik nieemitujący dźwięku, jest nie tylko komfortowa, ale też prosta, gdyż nie wymaga zmiany biegów. System multimedialny R-LINK Evolution z nawigacją ułatwia dojazd do celu. Samochód jest wyposażony w układ ładowania Cameleon, opatentowany przez Renault inteligentny, adaptacyjny układ, pozwalający na ładowanie akumulatora trakcyjnego ZOE z terminali o różnej mocy.

Do lutego 2019 r. odwiedzi kolejno Warszawę, później Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Śląsk. Harmonogram akcji jest dostępny pod linkiem https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe/zoe/traficar.html

Akcja w Warszawie trwać będzie do 25 września.

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!