Fiat Tipo

LeadPhoto Fiat Tipo
Content

Autokult
Redakcja Autokultu przetestowała Fiata Tipo w wersji sedan z benzynowym silnikiem 1.4. Pośród mocnych stron konstrukcji dziennikarze wymienili m.in. stylistykę nadwozia, duży bagażnik, niską cenę, przemyślany cennik z dużą możliwością wyboru opcji, dobrą skrzynię biegów i odpowiednio zestrojony układ jezdny. Recenzentom nie spodobały się takie elementy jak tandetne materiały we wnętrzu czy niedobory mocy w przypadku 95-konnej jednostki napędowej.

Czytaj więcej: https://autokult.pl/27291,nowy-fiat-tipo-1-4-16v-test-opinia-spalanie-cena,all

Auto Świat

Dziennikarze Auto Świata sprawdzili możliwości Fiata Tipo w wersji z silnikiem 1.6 i automatyczną skrzynią biegów. Ich zdaniem sedan jest pojemny, ma dobre wyposażenie i dobrze zestrojone zwieszenie. Wadami Fiata Tipo w tym wydaniu są m.in. powolna praca automatycznej skrzyni biegów, słaba jakość plastików we wnętrzu i mało intuicyjna w obsłudze nawigacja satelitarna.

Czytaj więcej: http://www.auto-swiat.pl/testy/test-fiata-tipo-czy-zasluguje-na-pochwaly/vfysll

SuperAuto

Na parkingu redakcji portalu SuperAuto znalazł się Fiat Tipo Lounge w wersji hatchback z 1,6-litrowym silnikiem Diesla. Dziennikarze uznali włoski samochód za praktyczny, przestronny, łatwy w eksploatacji, dobrze wyposażony już w bazowych wersjach i stosunkowo tani. Zdaniem recenzentów Fiat Tipo w takim wydaniu powinien mieć większe przyciski wyświetlane przez dotykowy system multimedialny. Dziennikarze zauważyli również, że po złożeniu oparcia tylnej kanapy na podłodze pojawia się spory próg, a plastiki we wnętrzu są twarde.

Czytaj więcej: http://superauto24.se.pl/testy/test-fiat-tipo-hatchback-16-multijet-lounge-prosta-droga-do-celu_1006120.html

Onet Moto

Dziennikarze Onetu Moto przetestowali Fiata Tipo w wersji kombi z turbodoładowanym silnikiem benzynowym o pojemności 1,4 litra. Za mocne strony auta uznano przede wszystkim dobre prowadzenie i stabilność na drodze, przestronne wnętrze i sprawnie działający, ekonomiczny silnik. Recenzenci mieli zastrzeżenia dotyczące wyciszenia komory silnika, podkreślili również, że wnętrze mogłoby być wykonane z lepszych materiałów, a zawieszenie zapewniać większy komfort jazdy.

Czytaj więcej: https://moto.onet.pl/aktualnosci/fiat-tipo-kombi-14t-przecietny-ale-zaskakujacy-or-test/sr423p6

 

Przedstawiamy opinie o Fiacie Tipo. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Opinion
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!