Kia Cee'd

LeadPhoto Kia Cee
Opinion
Przedstawiamy opinie o Kii Ceed. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Content

Magazynauto.pl
Dziennikarze Motoru przetestowali Kię Cee'd SW 1.6 CRDi GT Line. W ich opinii samochód ma bogate wyposażenie i przestronne wnętrze, atrakcyjny wygląd, jest również dosyć dobrze wykonany. Zdaniem recenzentów słabszymi stronami auta są przeciętna elastyczność jednostki napędowej, nie najniższe spalanie i ograniczona pojemność bagażnika.

Czytaj więcej: http://magazynauto.interia.pl/testy/news-kia-cee-d-sw-1-6-crdi-gt-line-test,nId,2250575

Moto.pl
W opinii dziennikarzy portalu Moto.pl Kia Cee'd zapewnia dobrą pozycję za kierownicą, nowoczesne wnętrze, które jest dodatkowo dobrze wyciszone. Za zaletą uznano również sztywniejsze zawieszenie. Zdaniem recenzentów wadami auta są słabe silniki, brak klimatyzacji w standardowym wyposażeniu, ozdobne wykończenie nadwozia dostępne jedynie w najbogatszych wersjach, a także literówki w polskim menu.

Czytaj więcej: http://moto.pl/Testy/1,113520,11818934,Kia_Ceed___Test___Pierwsza_jazda___Nowy_poczatek.html

Autokult
Autem przetestowanym przez dziennikarzy była Kia Cee'd SW 1,6 GDI XL AT. W ich opinii mocnymi stronami auta są wykończenie i wyposażenie wnętrza, ergonomia i niewysokie spalanie. Za wady recenzenci uznali niezbyt wygodne fotele, niską dynamikę w trasie i opóźnienie dwusprzęgłowej skrzyni biegów, a także niewielką ładowność testowanego egzemplarza.

Czytaj więcej: https://autokult.pl/716,kia-cee-d-sw-1-6-gdi-xl-at-test

Fleet.com.pl
W opinii dziennikarzy Fleet.com.pl Kia Cee'd drugiej generacji jest cichsza i stabilniejsza w czasie jazdy, wygląda atrakcyjnie, ma dobrą jakość wnętrza, a także wiele opcji wyposażenia. Zdaniem dziennikarzy słabą stroną modelu były mało dynamiczne jednostki silnikowe w ofercie, kiedy testowano auto.

Czytaj więcej: http://fleet.com.pl/fleet/mototesty/testy-samochodowe/kia-ceed-lepsza-od-golfa/

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!