Kia Sportage

LeadPhoto Kia Sportage
Opinion
Przedstawiamy opinie o Kii Sportage. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Content

Moto.pl
Dziennikarze Moto.pl przetestowali Kię Sportage z silnikiem 1.6 T-GDI w wersji GT-Line. W opinii dziennikarzy samochód prowadzi się pewnie i precyzyjnie, ma dobre wnętrze i system multimedialny o intuicyjnej obsłudze. Zdaniem recenzentów w wersji z napędem na przednie koła potencjał jednostki napędowej nie jest w pełni wykorzystany, automatyczna skrzynia biegów nie jest wystarczająco dynamiczna, zawieszenie nie sprawdza się poza asfaltem, a komunikaty pokazywane przez nawigację satelitarną wyświetlają się z opóźnieniem.

Czytaj więcej: http://moto.pl/MotoPL/1,88389,19551680,kia-sportage-pierwsza-jazda.html

Autokult
Redakcja Autokultu sprawdziła możliwości Kii Sportage 1.6 T-GDI 4x4. Zdaniem dziennikarzy zaletami auta są przestronna, dobrze wyciszona kabina, z prostą obsługą i dużą ilością miejsca, dosyć dynamiczny motor, a także interesująca cena zakupu auta. W opinii recenzentów wadami samochodu są niezbyt dynamiczna automatyczna skrzynia biegów, nieco zbyt twarde zawieszenie, dziennikarze zwrócili również uwagę na jakość niektórych materiałów we wnętrzu.

Czytaj więcej: https://autokult.pl/27098,nowa-kia-sportage-2016-1-6-gdi-t-4x4-test-opinia-spalanie-cena,all

SuperAuto
Dziennikarze SuperAuto przetestowali Kię Sportage z silnikiem 1.7 CRDI 115 KM i napędem 2WD. W ich opinii samochód ma dosyć komfortowe zawieszenie i dobre prowadzenie, silnik o wysokiej kulturze pracy, dobrą manualną skrzynię biegów i ergonomiczne, pojemne wnętrze. Dziennikarze zwrócili jednak uwagę na małą dynamikę silnika Diesla, zauważono również dosyć twarde plastiki w niektórych miejscach kabiny.

Czytaj więcej: http://superauto24.se.pl/testy/test-nowa-kia-sportage-17-crdi-6mt-2wd-l-wysoki-wspolczynnik-atrakcyjnosci_906686.html

Auto Świat
W opinii dziennikarzy Auto Świata Kia Sportage ma ergonomiczne wnętrze, pojemną kabinę, dobrze się prowadzi, ma również dosyć komfortowe zawieszenie. Recenzenci zwrócili uwagę na miejscami gorsze materiały we wnętrzu, mieli również drobne zastrzeżenia do pracy drążka skrzyni biegów.

Czytaj więcej: http://www.auto-swiat.pl/testy/nowa-kia-sportage-czy-bedzie-numerem-jeden-test-prezentacja-jak-jezdzi/p8s0t9

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!