Nissan Qashqai

LeadPhoto Nissan Qashqai
Opinion
Przedstawiamy opinie o Nissanie Qashqai. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Content

Superauto
Dziennikarze portalu Superauto przetestowali Nissana Qashqai 1.6 DIG-T Tekna+. W opinii recenzentów samochód ma dynamiczny silnik, jest dobrze wyciszony, jego system multimedialny jest łatwy w obsłudze, za mocną stronę uznano również widoczność do przodu i na boki. Zdaniem dziennikarzy masywne słupki C utrudniają jednak widoczność do tyłu, auto ma niezbyt duży bagażnik, system multimedialny powinien mieć więcej fizycznych przycisków, a zawieszenie potrafi „dobić” na poprzecznych nierównościach drogi.

Czytaj więcej: http://superauto24.se.pl/testy/test-nowy-nissan-qashqai-16-dig-t-163-km-tekna-krol-sie-nie-zmienia_1006329.html

Autocentrum
Redakcja Autocentrum wypróbowała Nissana Qashqai 1.6 DIG-T w wersji Tekna. Zdaniem dziennikarzy samochód jest dobrze wyciszony, ma pojemny bagażnik dodatkowymi elementami ułatwiającymi rozmieszczenie przedmiotów w jego wnętrzu, a także cechuje się dobrymi właściwościami jezdnymi. Jednak w opinii recenzentów silnik 1.6 nie ma najlepszej dynamiki, zwrócono również uwagę na nie najnowszy system multimedialny i słabą rozdzielczość jego ekranu.

Czytaj więcej: https://www.autocentrum.pl/publikacje/testy-aut-nowych/nissan-qashqai-misja-pozostac-liderem-po-liftingu/

Moto.pl
Dziennikarze Moto.pl przetestowali Nissan Qashqai 1.6 dCi, zestawiając go z Hyundaiem Tucsonem. W ich opinii japońskie auto ma oszczędny i dynamiczny silnik, bogate wyposażenie w standardzie i dobre wyciszenie wnętrza. Wadami auta są według nich niezbyt precyzyjna praca skrzynii biegów, stosunkowo mały bagażnik w wersji 5-osobowej, nienajlepszy komfort jazdy na 19-calowych kołach, a także zestaw multimedialny, którego obsługa wymaga przyzwyczajenia.

Czytaj więcej: http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22928003,nissan-qashqai-1-6-dci-vs-hyundai-tucson-2-0-crdi-pojedynek.html

Onet Moto
Redakcja Onetu wypróbowała Nissana Qashqai 1.6 DIG-T w wersji Tekna+. Zdaniem dziennikarzy w takiej wersji auto ma cechuje się obszerną kabiną z dobrej jakości materiałami. Pochwalono również wyciszenie kabiny, dobre właściwości jezdne i dynamikę silnika. W opinii dziennikarzy mankamentami auta są skrzypiące boczki drzwi, niezbyt nowoczesny system multimedialny i nawigacja. Recenzenci mieli również duże zastrzeżenia do pracy systemu automatycznego parkowania.

Czytaj więcej: https://moto.onet.pl/testy-nowych-samochodow/nissan-qashqai-16-dig-t-lifting-w-dobrym-kierunku-or-test/21sg7w6

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!