Opel Astra

LeadPhoto Opel Astra
Content

Onet Moto
Redakcja Onetu Moto przetestowała Astrę w wersji 1.6 CDTI. Według dziennikarzy samochód dobrze wygląda, ma elastyczny i ekonomiczny silnik, dobre przyspieszenie i precyzyjną skrzynię biegów. Z pośród wad auta wymieniono przede wszystkim nienaturalnie silne wspomaganie kierownicy.

Czytaj więcej: https://moto.onet.pl/testy-nowych-samochodow/opel-astra-16-cdti-bardzo-dobry-kompromis-or-test/dntwkxr

Autokult
Na parkingu redakcji Autokultu zagościł Opel Astra 1.4 Turbo Elite. Zdaniem recenzentów Astra w tej wersji oferuje ergonomiczne wnętrze, wygodną pozycję za kierownicą, dobre wyciszenie kabiny i sprawny system audio. Według dziennikarzy na pochwałę zasługują również układ jezdny i dynamika silnika. Z pośród wad wymienili niedociągnięcia w wykończeniu wnętrza, niezbyt pojemny bagażnik i dającą powody do zastrzeżeń pracę skrzyni biegów.

Czytaj więcej: https://autokult.pl/27593,nowy-opel-astra-2016-1-4-turbo-elite-test-opinia-spalanie-cena,all

Auto Świat
Dziennikarze Auto Światu przetestowali Opla Astrę w wersji 1.4 Turbo. Według ich opinii samochód dobrze wygląda z zewnątrz i w środku, a silnik benzynowy cechuje się dobrą kulturą pracy i niskim zużyciem paliwa. Zdaniem recenzentów samochód cechuje się również przestronnym wnętrzem. Za wady konstrukcji uznali niedociągnięcia w wykonaniu kabiny, zwrócili również uwagę na przeciętną, jak na tę klasę, pojemność bagażnika.

Czytaj więcej: http://www.auto-swiat.pl/testy/opel-astra-1-4-turbo-pierwszy-test-na-polskich-drogach/lmb8bq

Moto.pl
W redakcji Moto.pl znalazł się Opel Astra 1.4 Turbo. Zdaniem dziennikarzy na pochwałę zasługują wygląd auta, oszczędny silnik, wygodne fotele, porządne wykonanie i dobry system multimedialny. Za wady uznali brak półki na telefon we wnętrzu i niską precyzję skrzyni biegów.

Czytaj więcej: http://moto.pl/MotoPL/7,88389,21395409,opel-astra-1-4-turbo-test-dla-kowalskiego.html

 

Przedstawiamy opinie o Oplu Astrze. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Opinion
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!