Opel Corsa

LeadPhoto Opel Corsa
Opinion
Przedstawiamy opinie o Oplu Corsie. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Content

Auto Świat
Dziennikarze Auto Świata przetestowali z turbodoładowanym silnikiem 1.0 w wersji Cosmo. Za zalety samochodu uznano m.in. bardzo dobre prowadzenie, komfort jazdy, wyciszenie wnętrza i wysoką jakość, dużą ilość miejsca na głowy z tyłu i liczne schowki, a także silnik o dobrej dynamice. W opinii dziennikarzy wadami samochodu są przede wszystkim przeciętna ilość miejsca w bagażniku, kierownica zasłaniająca niektóre przyciski, brak pokrętła sterowania głośnością radia.

Czytaj więcej: http://www.auto-swiat.pl/testy/test-opel-corsa-nowa-jakosc-w-segmencie-b/rs3tp

Autokult
Na parkingu redakcji Autokultu znalazł się Opel Corsa Opel Corsa 1.0 Turbo Cosmo. W opinii dziennikarzy samochód zapewnia komfortową jazdę, ma ma dużo miejsca na tylnej kanapie, porządnie wykonane wnętrze, wygodne fotele, a jego silnik cechuje się niskim spalaniem i dobrą kulturą pracy. Zdaniem recenzentów, mimo że testowane przez nich auto cechuje się wysokim poziomem wyposażenia, nie jest dostępne z nawigacją czy elektrycznymi szybami w opcjonalnym wyposażeniu i jest mało żwawe na wyższych prędkościach.

Czytaj więcej: https://autokult.pl/25425,nowy-opel-corsa-1-0-turbo-test-opinia-spalanie-cena,all

Moto.pl
Dziennikarze Moto.pl przetestowali Opla Corsę z turbodoładowanym silnikiem 1.0. Ich zdaniem samochód dobrze wygląda, ma silnik o wysokiej kulturze pracy, dobrą skrzynię biegów, daje przyjemność z jazdy, ma dobrze wykończone i wyposażone wnętrze, a także oferuje dobrą pozycję za kierownicą. Recenzentom nie spodobało zastosowanie pokrętła obsługi komputera pokładowego, umieszczenie niektórych przycisków w niewidocznym miejscu, zbyt nisko zamontowany ekran i czasami nie najniższe spalanie jednostki napędowej.

Czytaj więcej: http://moto.pl/MotoPL/7,88389,21314203,opel-corsa-1-0-turbo-test-moc-jest-w-3-cylindrach.html

Superauto
Redakcja Superauto przetestowała Opla Corsę z silnikiem 1.0 Turbo w wersji Cosmo. W opinii dziennikarzy samochód ma przemyślane i dobrze wyposażone wnętrze, szeroki zakres regulacji przednich foteli i dużą ilość miejsca na tylnej kanapie. Pochwalono również skrzynię biegów i silnik, który zdaniem dziennikarzy jest dynamiczny, cichy i oszczędny, a także właściwości jezdne. Recenzenci zauważyli jednak, że ilość miejsca w bagażniku jest mniejsza niż u konkurentów, szerokie słupki C i małe tylne szyby mogą utrudniać widoczność przy cofaniu, zwrócono również uwagę na sterowanie komputerem pokładowym przez pokrętło w dźwigni kierunkowskazów. Co więcej, w opinii dziennikarzy najwyższa wersja Cosmo jest dosyć droga.

Czytaj więcej: http://superauto24.se.pl/testy/test-nowy-opel-corsa-3d-10-turbo-cosmo-uniwersalnie-i-z-duchem-czsow-zdjecia_520744.html

 

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!