Skoda Fabia

LeadPhoto Skoda Fabia
Content

Auto Motor i Sport
Dziennikarze auto moto i sport docenili Skodę Fabię za wysoką funkcjonalność, przestronne wnętrze i obszerny bagażnik. Ich zdaniem na pochwałę zasługuje również zawieszenie, dobra dynamika jazdy i cicha praca silnika. Spośród wad Skody Fabii z silnikiem 1.2 TSI wymienili konieczność częstych wymian oleju, ubogie wyposażenie wersji podstawowej i skrzynię biegów o pięciu przełożeniach.

Czytaj więcej: https://www.auto-motor-i-sport.pl/testy/Skoda-Fabia-III-Trzyma-poziom,18722,3

Autokult.pl
Do redakcji Autokultu zagościła Skoda Fabia w odmianie silnikowej 1,2 TSI. Dziennikarze pochwalili dobrą stylistykę auta, ergonomię wnętrza i pojemny bagażnik oraz niską cenę zakupu. Zdaniem testerów główną wadą samochodu jest nawigacja, która współpracuje z niewielką liczbą smartfonów dostępnych na rynku.

Czytaj więcej: https://autokult.pl/4019,nowa-koda-fabia-2015-1-2-tsi-90-km-pierwsza-jazda-test,all

Fleet.com.pl
Testerom portalu Fleet.com.pl spodobały się pewne prowadzenie Fabii, wyrazista stylistyka nadwozia, a także funkcjonalne wnętrze. Za wady uznali gorsze niż w poprzedniej generacji tworzywa w środku oraz nieco mniejszą ilość miejsca nad głowami pasażerów podróżujących z tyłu hatchbacka, w porównaniu o tej dostępnej w II generacji modelu.

Czytaj więcej: http://fleet.com.pl/fleet/mototesty/testy-samochodowe/skoda-fabia-iii-flotowy-pewniak/

SuperAuto
Do redakcji SuperAuto trafiła Skoda Fabia 1.2 TSI 90 KM w wersji kombi i odmianie wyposażeniowej Joy. Zdaniem recenzentów na pochwałę zasługują przede wszystkim korzystna cena, mnogość wersji wyposażeniowych i silnikowych, a także ergonomiczne i pojemne wnętrze. Słabymi stronami są ich zdaniem słabe wyciszenie kabiny i przeciętne osiągi.

Czytaj więcej: http://superauto24.se.pl/testy/test-skoda-fabia-combi-12-tsi-90-km-joy-dla-rodzin-i-flot_912215.html

 

Przedstawiamy opinie o Skodzie Fabii. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Opinion
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!