Skoda Rapid

LeadPhoto Skoda Rapid
Opinion
Przedstawiamy opinie o Skodzie Rapid. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Content

Autocentrum
Dziennikarze Autocentrum przetestowali Skodę Rapid z silnikiem 1.6 TDI. W ich opinii auto ma dobrze spasowane wnętrze, zapewnia optymalną pozycję za kierownicą i wygodne siedzenia, jest również ekonomiczne i ma duży bagażnik. Za wady uznano m.in. niezbyt dużą ilość miejsca nad głowami w drugim rzędzie siedzeń, podłokietnik utrudniający zmianę biegów i obsługę hamulca ręcznego, przyciski elektrycznego sterowania szybami tylnych drzwi umieszczone jedynie w ich podłokietnikach i brak możliwości regulowania podświetlenia wskaźników na desce rozdzielczej. Zdaniem recenzentów samochód jest również podsterowny w ciasnych zakrętach pokonywanych z wyższą prędkością.

Zobacz więcej: https://www.autocentrum.pl/publikacje/testy-aut-nowych/skoda-rapid-1-6-tdi-kompaktowe-aspiracje/

Moto.pl
Redakcja Moto.pl recenzowała Skodę Rapid 1.0 TSI z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG. Zdaniem dziennikarzy mocnymi stronami samochodu są przede wszystkim przestronne i praktyczne wnętrze oraz duży komfort jazdy, a także dostępne w opcji rozwiązania technologiczne. W opinii recenzentów samochód ma drobne niedociągnięcia we wnętrzu związane z ergonomią, skrzynia biegów nie reaguje wystarczająco szybko, a system start&stop działa ze zbyt dużym opóźnieniem.

Zobacz więcej: http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22621965,test-skoda-rapid-1-0-tsi-95-km-dsg-wybor-z-rozsadku.html

Onet Moto
Dziennikarze Onetu przetestowali Skodę Rapid z silnikiem 1.0 TSI i przekładnią DSG. W ich opinii auto ma pojemny bagażnik, jest również dobrze wyciszone, a litrowy silnik zapewnia dobrą dynamikę i potrafi być oszczędny. Recenzenci stwierdzili również, że na tylnej kanapie trudno zmieścić się trzem dorosłym osobom, dwusprzęgłowa skrzynia biegów utrzymuje zbyt niskie obroty przy powolnej jeździe, a zawieszenie jest zbyt twarde. 

Zobacz więcej: https://moto.onet.pl/testy-nowych-samochodow/skoda-rapid-po-liftingu-or-test-dane-techniczne-opinie/qsgbfdy

Interia Motoryzacja
Na parkingu redakcji portalu Interia Motoryzacja znalazła się Skoda Rapid z motorem 1.2 l TSI. Dziennikarze zwrócili uwagę, że auto ma duży bagażnik, dynamiczny silnik o niewysokim spalaniu i dobrze zestrojoną skrzynię biegów. W opinii recenzentów plastiki w kabinie są twarde, z powodu małej szerokości auta rosłe osoby w przednim rzędzie mogą stykać się łokciami, a konstrukcja podłokietnika sprawia, że kierowca może o niego zahaczyć korzystając w hamulca ręcznego.

 

Zobacz więcej: http://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/testy/news-skoda-rapid-rozsadne-auto-ale-co-z-cena,nId,2274522

 

 

 

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!