Toyota Auris

LeadPhoto Toyota Auris
Content

Autokult
Dziennikarze Autokultu przetestowali Toyotę Auris Touring Sports Hybrid. W ich opinii zaletami samochodu są przede wszystkim dobry wygląd, niskie zużycie paliwa, cicha i płynna praca układu napędowego przy niższych prędkościach, spora przestrzeń bagażowa i dobra ergonomia wnętrza. Za wady uznaną przeciętną ilość miejsca na nogi w drugim rzędzie siedzeń i mniejszą dynamikę przy przyspieszaniu na wyższych prędkościach. 

Czytaj więcej: https://autokult.pl/27710,toyota-auris-touring-sports-hybrid-test-opinia-spalanie-cena,all

Moto.pl
Na parkingu redakcji Moto.pl zagościła Toyta Auris w wersji hatchback z silnikiem 1.2. Zdaniem dziennikarzy samochód wygląda elegancko, 1,2 litrowa jednostka napędowa zapewnia dobrą dynamikę i cicho pracuje. Zauważyli oni również, że samochód jest oferowany z pakietem systemów aktywnego bezpieczeństwa Toyota Safety Sense w niewygórowanej cenie. Za wadę uznano sterowanie systemem multimedialnym, które odbywa się bez użycia pokręteł.

Czytaj więcej: http://moto.pl/MotoPL/1,88389,18246302,Toyota_Auris_FL___Pierwsza_jazda___Akcja_modernizacja.html

Auto Świat
Dziennikarze Auto Świata przetestowali Toyoty Auris 1.2 T. W opinii dziennikarzy samochód wygląda zadziornie i wyróżnia się na tle innych aut segmentu, ma również ergonomiczne i nowoczesne wnętrze. Recenzenci pochwalili również obsługę systemu multimedialnego i wygodę foteli, dynamikę turbodoładowanego silnika, dobre zestrojenie zawieszenia i precyzyjną pracę skrzyni biegów. Mankamentami samochodu są ich zdaniem słaba widoczność przez tylną szybę i niezbyt dużo miejsca na nogi w drugim rzędzie foteli.

Czytaj więcej: http://www.auto-swiat.pl/testy/test-toyoty-auris-1-2-t-zmiany-wyszly-na-dobre/ky63ls

Motoryzacja Interia
Redakcja Interii wypróbowała Toyotę Auris w kombi z silnikiem 1.6 D-4D. Zdaniem recenzentów samochód wygląda nowocześnie, ma dobre wnętrze, wygodne fotele, oferuje dobry komfort jazdy, ma dosyć pojemny bagażnik o regularnych kształtach, a jednostka Diesla zużywa mało paliwa. Dziennikarze mieli zastrzeżenia do pracy systemu multimedialnego, a moc silnika w ich opinii mogłaby być nieco wyższa.   

Czytaj więcej: http://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/testy/news-nowa-toyota-auris-ts-niemal-wzorowy-face-lifting,nId,1847194

Przedstawiamy opinie o Toyocie Auris. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Opinion
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!