Toyota Corolla

LeadPhoto Toyota Corolla
Przedstawiamy opinie o nowej Toyocie Corolli. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Content

Auto Świat
Dziennikarze portalu Auto Świat przetestowali nową Toyotę Corollę w wersji Hatchback z napędem hybrydowym o mocy 180 KM. Ich zdaniem samochód w takiej odmianie jest dynamiczny i dobrze się prowadzi. Redakcja pochwaliła również udoskonalony system multimedialny, wprowadzenie wyświetlacza przeziernego, który wyświetla informacje na przedniej szybie oraz bardzo wygodne przednie fotele w droższych odmianach auta, a także dobrą stylistykę wnętrza i jakość zastosowanych w nim materiałów. W opinii o Corolli Hatchback zwrócono również uwagę na wysoki poziom wyposażenia już w najniższej wersji, która oferuje pakiet systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sens 2 w standardzie. Dziennikarze zwrócili natomiast uwagę na ograniczoną przestrzeń w bagażniku.

Czytaj więcej: https://www.auto-swiat.pl/testy/testy-nowych-samochodow/toyota-corolla-szybsza-i-z-lepszym-prowadzeniem-i-test/szplznb

Moto.pl
Redakcja Moto.pl pochwaliła nową Toyotę Corollę Hatchback za wyrazistą stylistykę, jakość materiałów we wnętrzu, dobre wyciszenie, a także projekt deski rozdzielczej. W opinii dziennikarzy samochód prowadzi się precyzyjnie, a zastosowane w nim napędy hybrydowe są oszczędne. Dziennikarzom nie przypadła do gustu praca bezstopniowej skrzyni biegów. Zwrócili ponadto uwagę na zmniejszoną przestrzeń w bagażniku odmiany hatchback z napędem hybrydowym.

Czytaj więcej: http://moto.pl/MotoPL/7,88389,24482190,opinie-moto-pl-nowa-toyota-corolla-udana-metamorfoza.html

Interia Motoryzacja
Dziennikarze Interii również zwrócili uwagę na nową stylistykę Corolli. Pochwalono ponadto wyciszenie wnętrza, wygodne fotele, bardzo dobre właściwości jezdne, wysoki komfort jazdy, dynamikę najmocniejszego napędu hybrydowego, małe spalanie i obecność wyświetlacza head-up. W opinii dziennikarzy słabym punktem nowej Corolli jest nie najlepszy interfejs multimedialny.

Czytaj więcej: https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/pierwsza-jazda/news-toyota-corolla-prawdziwe-zaskoczenie,nId,2847833

Autokult.pl
Redakcja portalu Autokult.pl przetestowała Corollę w dwóch wersjach hybrydowych. W opinii dziennikarzy nowa Toyota Corolla jest dynamiczna, angażująca w zakrętach, a jednocześnie komfortowa. Zwrócono również uwagę na dobrą jakość materiałów w środku i odpowiednie ich spasowanie, a także aktywne systemy bezpieczeństwa w standardzie. Z drugiej strony praca napędu hybrydowego z bezstopniową skrzynią wymaga przyzwyczajenia.

Czytaj więcej: https://autokult.pl/33194,toyota-corolla-hybrid-wielka-zmiana-w-japonskim-kompakcie

Opinion
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!