Toyota RAV4

LeadPhoto Toyota RAV4
Opinion
Przedstawiamy opinie o Toyocie RAV4. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Content

AutoCentrum
W opinii dziennikarzy portalu AutoCentrum nowa Toyota RAV4 ma starannie wykonane wnętrze z dobrych materiałów, więcej miejsca w kabinie, a jej układ hybrydowy pracuje ciszej i jest dynamiczny powyżej oczekiwań. Uwagę zawrócono również na obecność cyfrowego lusterka wstecznego i rozsądną wycenę auta. Redakcja zwróciła jednak uwagę na opieszałe działanie asystenta pasa ruchu.

Czytaj więcej: https://www.autocentrum.pl/publikacje/testy-aut-nowych/po-25-latach-zrobili-to-tak-jak-trzeba-nowa-toyota-rav4/

Auto Świat
Zdaniem redakcji portalu Auto Świat nowa Toyota RAV4 Hybrid przede wszystkim prowadzi się pewnie, jest dynamiczna, zapewnia bardzo dobrą widoczność we wszystkich kierunkach, ma pojemne wnętrze i dobrze radzi sobie poza asfaltem. Jednak zdaniem dziennikarzy auto jest głośne podczas dynamicznego przyspieszania.

Czytaj więcej: https://www.auto-swiat.pl/testy/testy-nowych-samochodow/nowa-toyota-rav4-jak-jezdzi-wersja-hybrydowa-or-test/v4nhtnh

Super Express
Dziennikarze Super Expressu również przetestowali Toyotę RAV4 w wersji Hybrid. W opinii redakcji SUV jest pakowny i komfortowy, ma wnętrze o dobrej stylistyce, które jest ponadto wykonane z miękkich materiałów, dopracowany układ napędowy i sprawny napęd na cztery koła. Uwagę dziennikarzy zwróciło również cyfrowe lusterko wsteczne. Nie spodobał im się natomiast system multimedialny i nawigacja satelitarna.

Czytaj więcej: https://www.se.pl/auto/testy/test-nowa-toyota-rav4-2-5-hybrid-dynamic-force-powaznie-doszlifowana-aa-LZZc-hDTp-g9me.html

Autokult
W opinii redakcji portalu Autokult nowa Toyota RAV4 Hybrid ma agresywną i dynamiczną stylistykę, dobrze spasowane materiały we wnętrzu, które cechuje się natomiast przestronnością. Ponadto auto pewnie się prowadzi, a wysoka sztywność nadwozia działa na korzyść w czasie jazdy po nierównościach i w zakrętach. Dziennikarze zwrócili również uwagę na dobre właściwości terenowe SUV-a w wersji z napędem 4x4 AWD-i. Za wady nowej Toyoty RAV4 Hybrid uznano głośną pracę silnika przy wyższych obrotach i nie najlepsze wyświetlacz oraz system multimediów.

Czytaj więcej: https://autokult.pl/32901,toyota-rav4-piatej-generacji-wyostrzony-wyglad-wygladzone-detale

 

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!