Volkswagen Passat

LeadPhoto Volkswagen Passat
Opinion
Przedstawiamy opinie o Volkswagenie Passacie. Przeczytaj, co dziennikarze największych portali motoryzacyjnych myślą o tym modelu.
Content

Auto Świat
Dziennikarze Auto Świata przetestowali Volkswagena Passata w wersji Highline. W opinii dziennikarzy samochód ma przestronne wnętrze, dobre przyspieszenie i szybką automatyczną skrzynię biegów, nie jest zbyt paliwożerne, a dostępne za dopłatą zawieszenie adaptacyjne pracuje sprawnie. Recenzenci zauważyli jednak, że silnik Diesla pracuje z charakterystycznym „klekotem”, zwrócono również uwagę na wysoką cenę auta w tej wersji.

Zobacz więcej: http://www.auto-swiat.pl/nowe/czy-nowy-volkswagen-passat-jest-najlepszy-test-opinie-dane-techcznie/zxw3tp

Menadżer Floty
Redakcja Menadżera Floty wypróbowała Volkswagena Passata w dwóch wersjach – kombi z silnikiem Diesla o mocy 190 KM i automatyczną przekładnią DSG oraz sedan z 180-konnym motorem 1.8 TSI i przekładnią manualną. W opinii recenzentów auto ma ciekawy wygląd zewnętrzny, dobrze wykonane, innowacyjne wnętrze, pojemny bagażnik i wygodne fotele. Dziennikarzom spodobały się również ciekłokrystaliczny ekran w miejscu klasycznej tablicy rozdzielczej, w który wyposażono testowane egzemplarze, obsługa systemu multimedialnego i dynamika obu wersji. Zwrócili jednak uwagę, że skrzynia DSG zmienia przełożenia na najwyższe czasami nieco zbyt szybko, a redukcja biegu występuje z pewnym opóźnieniem. Zaznaczono również, że samochody kosztują dosyć sporo.

Czytaj więcej: https://menadzerfloty.pl/testy-aut/test-volkswagen-passat/

Superauto
Dziennikarze Superauto przetestowali Volkswagena Passata w odmianie Highline z silnikiem TDI 150 KM. W opinii dziennikarzy samochód ma dobry wygląd, estetyczne, dobrze wykonane wnętrze, rozbudowany system multimedialny, dużo miejsca w środku i bagażniku, wygodne fotele, dynamiczny i dosyć oszczędny silnik. Pochwalono również obecność wielu systemów bezpieczeństwa czynnego i biernego, a także pracę zawieszenia i automatycznej przekładni DSG.

Czytaj więcej: http://superauto24.se.pl/testy/test-volkswagen-passat-limousine-b8-20-tdi-dsg-bluemotion-krol-sedanow-galeria_519184.html

Autocentrum
Redakcja autocentrum przetestowała Volkswagena Passata w najmocniejszej wersji 2.0 TDI BiTurbo. W opinii dziennikarzy samochód dobrze wygląda, ma dobry system multimedialny, wygodne fotele, dobrą widoczność z wnętrza, dużo miejsca w środku i obszerny bagażnik. Zwrócono również uwagę na bardzo dobrą dynamikę silnika przy stosunkowo niezbyt wysokim spalaniu, ekran w miejscu klasycznych zegarów zdolny do wyświetlania istotnych informacji, czy obecność wielu systemów wspomagania kierowcy. Za wady samochodu uznano dosyć wąski otwór kufra i gorszą czytelność wyświetlacza zastępującego zegary w mocnym słońcu.

Czytaj więcej: https://www.autocentrum.pl/publikacje/testy-aut-nowych/volkswagen-passat-2-0-tdi-biturbo-jak-w-zegarku/

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!