Ford zaprezentuje model GT na targach Fleet Market

LeadPhoto Ford zaprezentuje model GT na targach Fleet Market
Najnowszy Ford GT po raz pierwszy pojawi się w Polsce. Supersamochód będzie jedną z atrakcji na ekspozycji Forda podczas ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market. Okazja na bliskie spotkanie z autem nadarzy się 22 listopada w Warszawie.
Content

Najszybsze auto Forda
Nowy Ford GT to najszybszy produkcyjny samochód w historii marki. Jest napędzany przez 3,5-litrowy silnik V6 EcoBoost z podwójnym turbo. Jednostka rozwija moc prawie 650 KM. Taka wartość w połączeniu z lekką konstrukcją i zaawansowaną aerodynamiką sprawiają, że Ford GT może rozpędzić się do ponad 340 km/h, a 100 km/h osiąga w mniej niż trzy sekundy. Punktualnie o godzinie 12:30 opowie o nim Tomasz Czopik – wielokrotny rajdowy Mistrz Polski.

Premiera Fiesty Vignale
Ford GT to tylko jedna z licznych atrakcji, które przedstawi Ford pośród 100 innych wystawców Fleet Market. Na targach zobaczymy modele z Forda z ekskluzywnej linii Vignale. Swoją premierę będzie świętować najmniejsza z rodziny Vignale – nowa Fiesta.

Ekologia i paliwa alternatywne
Na ekspozycji marki podczas targów Fleet Market pojawią się także rozmaite ekologiczne modele Forda z Mondeo Hybrid na czele. Eksperci przybliżą technologię, dzięki której flagowa limuzyna marki w mieście zużywa niecałe 3 l paliwa na 100 km. O alternatywnych i ekologicznych paliwach we flocie będzie można porozmawiać również z przedstawicielami firmy Prins – jednego z liderów w dziedzinie instalacji gazowych.

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!