Alpine wyceniło A110S

LeadPhoto Alpine wyceniło A110S
Model A110S dołączył do gamy Alpine, której częścią są już A110 Pure i A110 Légende. Marka podkreśla, że sportowy charakter A110S podkreślają wyrafinowane elementy stylistyczne, większa moc i specyficzna konfiguracja zawieszenia. A jego cena startuje od mniej niż 300 tys. złotych.
Content

Francuzi określają A110S jako lekkie coupe z mocnym silnikiem, z precyzyjnym układem jezdnym, sportowym zawieszeniem. Podkreślają, że samochód został zaprojektowany w sposób, który zapewnia dynamiczną reakcję na zmianę toru jazdy i doskonałą stabilność prowadzenia przy dużych prędkościach. Wewnątrz i na zewnątrz zwraca uwagę stylistyką i materiałami, takimi jak włókno węglowe i tapicerka Dinamica (mikrofibrą), których użyto do jego wykończenia.

Alpine A110S to typowe Alpine – dwumiejscowy samochód sportowy z umieszczonym centralnie silnikiem, który rozwija moc 292 KM przy masie pojazdu 1114 kg. Jazda modelem ma dostarczać niesamowitych wrażeń przy każdej prędkości. Jednocześnie Alpine podkreśla, że samochód jest wygodny w codziennym użytkowaniu. A110S ma być łatwy w prowadzeniu, co odpowiada najważniejszym założeniom serii Alpine – lekkich, kompaktowych i zwinnych samochodów o wysokich osiągach.

Samochód A110S w cenie 284 400 zł brutto można zamawiać w salonie Alpine w Katowicach.

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!