BMW wprowadza nową usługę w związku z pandemią koronawirusa

LeadPhoto BMW wprowadza nową usługę w związku z pandemią koronawirusa
W sytuacji, w której ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa jest możliwe głównie dzięki zminimalizowaniu kontaktów międzyludzkich, BMW Group wprowadziło usługę Bezpieczny Serwis. Pozwala ona - przy zachowaniu najwyższych środków ostrożności - dokonać diagnostyki samochodu i zlecić wymianę części.
Movie
Content

Bezpieczny Serwis BMW działa w bardzo prosty sposób. Kierowca, który po wcześniejszym umówieniu się przyjeżdża do serwisu partnerskiego BMW, nie musi nawet wchodzić do budynku. Wystarczy, że uda się do umieszczonej przy wejściu skrzynki Drop Box, na której znajdują się specjalnie przygotowane formularze. Wypełniony dokument wraz z kluczykami do samochodu, należy włożyć do koperty, a następnie umieścić ją w skrzynce Drop Box.

Tak przygotowany zestaw odbiera doradca, który dokładnie dezynfekuje skrzynkę, by zadbać o bezpieczeństwo kolejnej osoby. Klient, który pozostawia swoje auto w serwisie, otrzymuje później video prezentujące stan techniczny pojazdu (usługa Smart Video Communication). Właściciel auta sam decyduje, które elementy chce wymienić, na podstawie listy wraz z cenami i może z dowolnego miejsca zatwierdzić naprawy. Płatności za serwis dokonuje się online.

Zanim samochód będzie gotowy do odbioru, pracownicy serwisu dokonują jego dokładnej dezynfekcji. Gdy usługa jest wykonana, kontaktują się z właścicielem, by uzgodnić dogodny dla niego termin odbioru auta. Czynność ta także odbywa się bez kontaktu między serwisantem, a klientem – samochód czeka z kluczykami przygotowanymi w kopercie.

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!