Międzynarodowe Targi EkoFlota 2019 startują 9 października w Poznaniu

LeadPhoto Międzynarodowe Targi EkoFlota 2019 startują 9 października w Poznaniu
IV Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczynają się już w najbliższą środę. To doskonała okazja do zapoznania się z najbardziej aktualną ofertą na rynku niskoemisyjnych pojazdów oraz rozwiązaniami, które ułatwią stworzenie i prowadzenie floty ekologicznych samochodów. W tym roku impreza adresowana do specjalistów branży flotowej przenosi się do Poznania i potrwa trzy dni.
Content

Międzynarodowe Targi EkoFlota to doskonała okazja dla specjalistów z branży flotowej do zapoznania się z najnowszymi produktami na rynku pojazdów z alternatywnym napędem. Pierwszy dzień 3-dniowej imprezy to dzień prasowy, podczas którego nastąpi wręczenie nagrody targów EkoFlota. Na czwartek zostały zaplanowane konferencje prasowe na stoiskach wystawców i premiery targowe. Piątek będzie dniem otwartym dla szerokiej publiczności. Przez cały czas trwania targów będzie można nie tylko zapoznać się z samochodami, jednośladami i innymi pojazdami wyposażonymi w alternatywne napędy na stoiskach, ale także przetestować je podczas jazd próbnych.  

W środę zostanie zorganizowana również konferencja E-Mobility: Alternatywne floty przyszłości. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. Zostaną na niej omówione zagadnienia przepisów prawnych oraz sposobów na budowę przyjaznych dla środowiska flot samochodowych oraz kontroli ich kosztów. Prelegenci wyjaśnią, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Przedmiotem dyskusji będzie także rola samorządów i działania miast w rozwijaniu nowoczesnej mobilności.

Na powierzchni 9000 m2 zostaną przedstawione nowości reprezentujące różne formy alternatywnych napędów. Segment aut elektrycznych będą reprezentowały m.in. Volkswagen e-Up!, Mercedes EQC, Jaguar I-Pace czy Kia e-Soul. Nie zabraknie też modeli hybrydowych, jak Toyota Corolla nowej generacji czy Ford Focus. Pojawią się także pojazdy na gaz ziemny oraz LPG. Organizatorzy przewidują, że targi odwiedzi w tym roku ponad 10 000 klientów biznesowych, managerów flotowych i specjalistów branży flotowej.  

Organizatorzy zapraszają zainteresowanych do hali nr 6 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu.

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!