Mitsubishi zaprasza na przegląd przed zimą

LeadPhoto Mitsubishi zaprasza na przegląd przed zimą
W ramach przygotowań do trudnych warunków eksploatacji w okresie zimowym Mitsubishi proponuje swoim klientom kompleksowy przegląd kluczowych elementów w samochodzie w ramach Zimowego Przeglądu Mitsubishi. Do 20.12.2019 r. właściciele aut marki za przegląd techniczny samochodu przed zimą, wykonany przez wykwalifikowanych mechaników stacji serwisowych Mitsubishi Motors, zapłacą 99 zł.
Content

W ramach kontroli zostanie przeprowadzony specjalny test z wykorzystaniem testera akumulatorów Mitsubishi, mający na celu określenie jego ogólnej kondycji oraz parametrów prądu rozruchu i prądu ładowania. Przegląd obejmie także między innymi stan układu rozruchowego i ładowania oraz oświetlenie pojazdu, ustawienie lamp przednich, działanie i stan piór wycieraczek, stan bieżnika opon i ciśnienie w ogumieniu, stopień zużycia klocków hamulcowych i poziom płynu hamulcowego, poziom płynu spryskiwaczy, poziom płynu chłodzącego i szczelność układu chłodzącego, poziom oleju silnikowego, pasek napędu osprzętu, ogrzewanie i nawiewy oraz pasy bezpieczeństwa.

Oferta Zimowego Przeglądu Mitsubishi dotyczy również sytuacji, w której wystąpi konieczność naprawy. Za robociznę zapłacimy 10% mniej, zakup oryginalnego akumulatora wiąże się ze 25% zniżką, a wybranych części eksploatacyjnych i serwisowych - 15%. Na rabat w wysokości 15% można również liczyć przy zakupie wybranych akcesoriów i gadżetów Mitsubishi. Dodatkowo każdy klient który zdecyduje się na udział w Zimowym Przeglądzie Mitsubishi otrzyma upominek- stojak na smartfon z emblematem Mitsubishi Motors.

Więcej informacji na temat Zimowego Przeglądu Mitsubishi można odnaleźć na specjalnej stronie https://www.mitsubishi.pl/uslugi/zimowy-przeglad-mitsubishi

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!