PKP kupuje Fiaty

LeadPhoto PKP kupuje Fiaty
FCA Poland wygrał przetarg na dostawę samochodów Fiat Doblò dla PKP SA. Flota obejmuje 76 samochodów Doblò Kombi do przewozu osób i 2 furgony Doblò Cargo SX o ładowności maksymalnej wynoszącej 750 kg, wyposażonych w silniki 1.6 MultiJet o mocy 105 KM.Zakup finansowany był przez firmę Hitachi Capital Polska Sp. z o.o., a wydania aut rozpoczęły się w październiku 2019 r.
Content

„Dzięki konkurencyjnej ofercie na samochody oraz dużemu zaangażowaniu firmy finansującej kontrakt, Hitachi Capital Polska Sp. z o.o., wygraliśmy przetarg na dostawy samochodów dla PKP SA" - ogłosił Łukasz Burakowski, LCV Key Account Manager, FCA Poland. Transakcja dotyczy łącznie 78 egzemplarzy Fiata Doblò, które będą użytkowane przez pracowników Polskich Kolei Państwowych na terenie całego kraju.

Samochody zostały dostarczone w ramach przetargu publicznego i będą przeznaczone do celów operacyjnych Polskich Kolei Państwowych. Na liście znalazło się 76 Doblò Kombi Dynamic do przewozu osób i dwa furgony Doblò Cargo SX o ładowności maksymalnej wynoszącej 750 kg. Wszystkie 78 aut cechuje taki sam rozstaw osi 2 755 mm i jednostki napędowe Diesla 1.6 MultJet o mocy 105 KM. Ich wydania do klienta rozpoczęły się już w październiku br.

Fiat Doblò to wyjątkowy projekt, który od lat zaspokaja oczekiwania klientów dotyczące mobilności, komfortu i poszanowania środowiska. Model dostępny w wersjach osobowej i dostawczej został wprowadzony na rynek pod koniec 2000 roku i obecnie występuje już w czwartej generacji.

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!