Rezerwacje na Peugeota e-208 w Polsce!

LeadPhoto Rezerwacje na Peugeota e-208 w Polsce!
Nowy Peugeot 208 debiutuje na polskim rynku. Po raz pierwszy w historii marki ten najnowszy model będzie dostępny z trzema różnym napędami: z silnikami spalinowymi (benzynowym i wysokoprężnym) oraz z napędem elektrycznym.
Content

W związku z wprowadzeniem wersji elektrycznej firma PEUGEOT Polska stworzyła system wstępnych rezerwacji PEUGEOT e-208.Każdy zainteresowany klient, za pomocą formularza zawartego na stronie, może dokonać wstępnej rezerwacji wpłacając online kaucję zwrotną.

Nowy Peugeot 208 wnosi wszystkie zalety, które składają się dziś na sukces gamy PEUGEOT – wyrazistą stylistykę oraz innowacyjność i zaawansowane technologicznie rozwiązania. To wszystko wyróżnia go na tle pozostałej oferty na rynku.

Nowy model czerpie inspirację z modelu koncepcyjnego Peugeot Fractal i wyposażony jest wnową generację systemu i-Cockpit. Składają się na niego kompaktowa kierownica, zegary na linii wzroku kierowcy oraz ekran dotykowy.

Elektryczny napęd nowego Peugeot e-208 ma według producenta zapewniać dynamiczne przyspieszenie i przyjemność z jazdy za sprawą motoru o mocy 136 KM oraz moment obrotowy 260 Nm

Wstępna rezerwacja zapewnia pierwszeństwo w kolejce do zamówień, które zostaną otwarte już w październiku 2019 r., po uprzednim ogłoszeniu cennika oraz pełnej specyfikacji gamy modelu.

Samochody zostaną wyprodukowane według kolejności wstępnych rezerwacji.

Jeśli bardzo chcecie kupić samochód, którego nawet nie można jeszcze zobaczyć, to można to zrobić pod adresem https://e208.peugeot.pl//.

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji portalu!!